Parking przy lotnisku – postój dla samochodu i inne usługi

Na pandaparking.pl uzyskasz więcej informacji o parking strzeżony lotnisko Balice

Możliwość przybycia także w najbardziej oddalone miejsca naszego globu, szybkość i wygoda – to najważniejsze plusy podróży lotniczych, które spowodowały, iż tego rodzaju wyprawy zdobyły duże uznanie. Wyjazd, którego częścią jest lot samolotem, łączy się jednakże z drobnymi uciążliwościami, z których najbardziej odczuwalną jest bezsprzecznie konieczność dostania się na lotnisko – a mnóstwo podróżnych w tym celu jest zmuszona przecież przejechać wiele kilometrów. Tak znaczną odległość najłatwiej jest pokonać własnym autem. Co jednakże uczynić z nim w czasie samego wyjazdu? Jak po jego zaparkowaniu trafić na lotnisko? Te i inne zagadnienia związane z przyjazdem do portu lotniczego własnym samochodem rozwikła znalezienie monitorowanego parkingu w sąsiedztwie lotniskaobsługującego międzynarodowych i lokalnych przewoźników.

Monitorowany parking w Balicach – podróżuj bez trosk, twoje auto jest w dobrych rękach

Wylatujący z portu lotniczego w Balicach mogą bez przeszkód przygotować swoją podróż tak, aby do lotniska dotrzeć własnym autem. Na miejscu mogą pozostawić go na utwardzonym parkingu w niewielkiej odległości od samego lotniska. Taki parking gwarantuje kompleksową ochronę pojazdu, więc w trakcie podróży nie muszą oczywiście się o niego zamartwiać. Bezpieczeństwa auta pilnować będą stróże, a pomocnicze zabezpieczenie stanowi system monitoringu. Korzystanie z oferty parkingu ułatwia możliwość rezerwacji online, zatem nie musimy martwić się, iż po przyjeździe na parking nie znajdziemy miejsca odstawić pojazdu. Cały teren parkingu jest prócz tego utwardzony, co jest nadzwyczaj przydatne w czasie silnych opadów deszczu bądź śniegu.

Parking przy lotnisku w Balicach – gwarancja asysty obsługi

Jeżeli wybierzemy skorzystanie z usług świadczonych przez parking strzeżony w okolicy portu lotniczego możemy liczyć również na liczne udogodnienia, dzięki którym wyjazd odbędzie się bez komplikacji. Najistotniejszym z nich jest oczywiście opcja skorzystania z przejazdu z parkingu na lotnisko, którego koszty wliczone są w cenę usługi parkowania. Oprócz tego kierowcy mogą liczyć na wsparcie personelu parkingu w nagłych przypadkach, jak np. ujście powietrza w oponach bądź rozładowanie akumulatora.

Nasze dane kontaktowe:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]