Projektowanie i wykończenia wnętrz – pomoże Ci w tym architekt

Znajdź projektanta wnętrz Kraków na miarę Twoich potrzeb!

Sposób, w jaki prezentują się pomieszczenia, w których przebywamy, ma niezmierne oddziaływanie na nasze samopoczucie. Warto więc zadbać o to, by wnętrza naszego domu były funkcjonalne, a ich wystrój odpowiadał naszym potrzebom i gustom. Projektowanie wnętrz nie wydaje się skomplikowane, jednakże najczęściej okazuje się, że aby wykonać je perfekcyjnie, konieczne są architektoniczne umiejętności. Stawka jest duża – idzie przecież o codzienne dobre samopoczucie w domu, w którym przyjdzie nam żyć kilka lub nawet kilkadziesiąt najbliższych lat. Dlatego najlepiej powierzyć to zadanie specjaliście – projektantowi wnętrz.

Architekt wnętrz – kompleksowa obsługa

Powierzając projektowanie wnętrz architektowi dostajemy pomoc profesjonalisty na wszelkich fazach aranżowania – od budowy nieruchomości, aż po wykończenie i rozstawienie mebli. Opracowane przez niego projekty mieszkań są w pełni funkcjonalne oraz ergonomiczne. To szczególnie ważne, bo optymalne zagospodarowanie danej przestrzeni wymaga ogromnego doświadczenia, które można nabyć tylko w trakcie studiów i wieloletniego wykonywania zawodu. W ramach pojedynczego zlecenia opracowywane są zazwyczaj 3 projekty wnętrz – budowlany, koncepcyjny i wykonawczy.

Nie tylko projektowanie wnętrz – inne usługi

Praca architekta wnętrz niejednokrotnie nie kończy się tylko na opracowaniu projektów. By jego propozycje zostały zrealizowane, zwykle nieodzowny jest też nadzór autorski, przejawiający się w samodzielnym nabyciu materiałów (lub ich wytypowaniu w sklepach) oraz opiece nad pracownikami wykańczającymi mieszkanie. Poza wykonaniem projektów mieszkań, architekt oferuje też wsparcie przy doborze nieruchomości, w fachowy sposób analizując warunki lokalowe i potencjał inwestycyjny danego domu lub mieszkania.

Nasze dane kontaktowe:
Joanna Kłusak Architekt
ul. Domki 17/1
31-519 Kraków

Mob.: +48 668 648 646
E-mail: [email protected]