Projekty budowlane dla firm i osób prywatnych

Skorzystaj z porad fachowców z pracowni architektonicznej Kraków

Pracownia architektoniczna oferuje obszerny wachlarz usług – pomaga spełniać fantazje klientów prywatnych, którzy chcą osiedlić się w wygodnym i ergonomicznym domu, ale też kieruje ofertę do przedsiębiorstw czy instytucji publicznych. Architekt może przygotować całościowy projekt budynku, a w następnej kolejności aktywnie monitorować postęp robót, zaprojektować bieg instalacji wewnątrz posiadłości, zaplanować odbudowę domu bądź zaproponować aranżację już egzystujących rezydencji.

Jak pomoże Ci rzetelna pracownia architektoniczna?

Interesują Cię oryginalne, nieszablonowe projekty budowlane? Pragniesz, żeby Twój dom odróżniał się od wielu domków w Twojej miejscowości? Potrzebujesz projektu, który sprawi, że Twój dom będzie komfortowy, a w tym samym czasie praktyczny? Zapraszamy do naszego biura projektów! Pośród projektów budowlanych oferujemy zarówno te inspirowane klasyczną stylistyką, jak i plany zgodne z najnowszymi nurtami w aranżacji przestrzeni.

Biuro projektów – co zaprojektowaliśmy

Architekt Joanna Kłusak w portfolio posiada zarówno projekty domów jednorodzinnych, wnętrz mieszkań, jak i budynków publicznych czy wnętrz komercyjnych. Wykonane realizacje to m.in. apartamenty na wynajem, biura, żłobki i obiekty rekreacyjne. Kompozycja przestrzeni i charakter projektu dopasowywany jest do specyfiki danego budynku, jak również indywidualnych potrzeb odbiorcy. Nasze biuro architektoniczne może też przygotować plan pojemnych i praktycznych garderób, które pozwolą na optymalne zagospodarowanie przestrzeni w domu czy mieszkaniu.

Nasze dane kontaktowe:
Joanna Kłusak Architekt
ul. Domki 17/1
31-519 Kraków

Mob.: +48 668 648 646
E-mail: [email protected]