Prowadzisz stronę na WordPress? Aktualizację zleć profesjonaliście

Opieka nad stroną www - poznaj aktualną ofertę.

WordPress, który został opracowany przede wszystkim jako platforma blogowa, w ciągu kilkunastu lat stał się jednym z najczęściej używanych CMS-ów. Ponieważ jest szybki oraz łatwo można opanować zasady posługiwania się nim, używa się go obecnie do projektowania sklepów e-commerce oraz wymyślnych stron firmowych. Jednakże ten CMS może być źródłem niemiłych niespodzianek, zatem istotną i potrzebną usługą jest utrzymanie WordPressa.

Z jakiego powodu trzeba polecić aktualizację WordPressa rzeczoznawcy?

Utrzymywanie strony internetowej na najnowszej edycji WordPressa jest bez wątpienia podstawą jej bezpieczeństwa. Niejednokrotnie jednak firmy po utworzeniu strony zapominają o cyklicznej instalacji kolejnych edycji CMS-a bądź aktualizacji użytkowanych dodatków, przez co narażają witrynę na ataki hakerów bądź zawirusowanie. Prócz tego, mimo że WordPress jest bardzo prostym systemem zarządzania treścią, jego aktualizacja może skutkować niespodziewanymi kłopotami z prawidłowym działaniem strony lub sklepu. W związku z tym konieczne jest, by działanie to wykonała zawsze osoba obeznana z WordPressem, a jeśli nie mamy w firmie działu technicznego, powinno się zlecić opiekę techniczną nad stroną internetową niezależnemu ekspertowi.

Do kogo kierowana jest usługa aktualizacji WordPressa?

Usługa aktualizowania WordPressa to oferta kierowana głównie do użytkowników biznesowych, tak dużych jak i niewielkich przedsiębiorstw, którzy troszczą się o sprawne oraz nieprzerwane działanie ich strony firmowej, a także ochronę jej zasobów i baz danych. Oferta ta przydatna jest też blogerom i freelancerom posiadającym własne strony. W bazowym pakiecie usługi znajduje się likwidowanie następstw infekcji, pomoc w sporządzeniu kopii zapasowych oraz przeprowadzenie aktualizacji CMS-a. W pakietach rozszerzonych oferowane są też wszelkiego typu monitoringi (m.in. zmian zawartości, logowań użytkowników oraz zmian wtyczek).

"Solith Software" Krzysztof Dróżdż

Mob.: +48 609-708-890
E-mail: [email protected]