Przyjęcie okolicznościowe – jak znaleźć na nie idealne miejsce?

organizacja przyjęć

Kiedy ktoś myśli o planowaniu wielkiej imprezy rodzinnej, zapewne naszym natychmiastowym skojarzeniem jest ślub wraz z weselem. Niemniej jednak ogromne przyjęcia okolicznościowe, na które czasami zjeżdża się grono bliskich z dalekiej i bliskiej rodziny, to również chrzciny, komunie czy „18-tki”. Gdy lista zaproszonych gości jest bardzo długa, zazwyczaj nie damy rady zorganizować przyjęcia i przygotować przekąsek dla uczestników we własnym domu. Wtedy najlepszym rozwiązaniem jest zabukowanie odpowiedniego lokalu.

Jak dobrać miejsce na organizację imprezy okolicznościowej?

Każdy rodzaj uroczystości wiąże się z odmiennymi potrzebami uczestników. W razie imprezy o typowo rozrywkowej konwencji, jak np. urodziny lub osiemnastka, w której będą brać udział głównie osoby dorosłe, uczestnikom wypada zapewnić nie tylko miejsce, gdzie spożyją bez pośpiechu posiłek, ale i salę do tańczenia. Natomiast zabawy, w których dużą grupę gości mogą najmłodsi, jak chrzciny czy komunie, dobrze jest urządzić w lokalu, który poza wydzierżawieniem sali w środku obiektu oferuje również przestrzeń na zewnątrz. Dzięki umożliwieniu najmłodszym zabawy w plenerze będziemy mieć pewność, że nie zmęczą się tak szybko uroczystością i nie będą domagać się wczesnego powrotu do domu. Przekąski oferowane gościom też należy dobrać do charakteru przyjęcia. Planując takie wydarzenie warto zatem sięgnąć po pomoc firmy cateringowej, która zadba o wyśmienite menu, bufet z przekąskami oraz zimne i ciepłe napoje.

Pałac Radziwiłłów w Balicach – imprezy okolicznościowe w dworskich salach lub w plenerze

Znalezienie miejsca na urządzenie zabawy okolicznościowej w Małopolsce, szczególnie w dużym mieście, jest całkiem proste, jednakże niewiele ofert może konkurować z Pałacem Radziwiłłów, położonym w Balicach pod Krakowem. Od wielu lat w nieomal królewskiej oprawie odbywają się w nim chrzty, komunie i – rzecz jasna – wesela, które każdy z gości będzie wspominał przez lata. W Pałacu można zarezerwować jedną lub kilka sal, w których bez przeszkód można ugościć nawet do 130 osób. Z kolei jeśli impreza ma być zaplanowana w plenerze, to na terenie zielonym przed Pałacem może bawić się przeszło 300 gości. Co istotne, firma cateringowa obsługująca Pałac Radziwiłłów zapewnia kompleksową obsługę przyjęcia okolicznościowego, od ułożenia oraz dekoracji stołów, przez przygotowania dań, aż po profesjonalną kadrę kelnerów i szefów kuchni.

Nasze dane kontaktowe:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]