Sprzątanie strychów i piwnic. Zleć to profesjonalistom!

Poznaj więcej szczegółów o sprzątaniu strychów i piwnic Kraków.

W dużej części domów obecne są strych oraz piwnica. W zdecydowanej większości przypadków miejsca te służą nam jako składziki na rozmaite starocie. Zwykle to, czego nie potrzebujemy, wrzucamy bądź do piwnicy, bądź na strych. Co wtedy, gdy ta zaniedbana powierzchnia domu zacznie być nam niezbędna? Wtedy dobrze jest zdecydować się na usługi profesjonalnej firmy, która w proponowanej ofercie ma opróżnianie strychów oraz piwnic.

Opróżnianie piwnic i strychów – co może usunąć firma?

Sprzątanie strychów i piwnic to usługi cieszące się zwiększającą się popularnością. Wybierają je ci, którzy z różnych przyczyn muszą posprzątać wielką powierzchnię z zalegających na niej rzeczy. Fachowa firma może wywieźć zarówno ze strychu, jak i z piwnicy naprawdę wszystko. Chodzi nie tylko o niewielkich rozmiarów przedmioty takie, jak potłuczone słoiki, ale nawet meble lub popsuty sprzęt elektroniczny. Utylizacja starych mebli, którą wykonują firmy działające i w dużych i w małych miejscowościach, to świetny wybór, jeżeli w piwnicy bądź na strychu schowaliśmy niepotrzebne fotele, kanapy, szafy czy meblościanki. Wyniesienie ich we własnym zakresie jest bardzo dużym wyzwaniem. Należy wiedzieć, że nierzadko na terenie niedużych gmin, takich wielkogabarytowych przedmiotów można pozbyć się wyłącznie dwa razy w ciągu roku, ponieważ zakłady prowadzące gospodarkę odpadami nie podejmują się wywozu takich przedmiotów częściej.

Sprzątanie strychów i piwnic – co jeszcze proponują specjalistyczne firmy?

Profesjonalne firmy, które zajmują się sprzątaniem strychów i piwnic są w stanie nie tylko usunąć z tych miejsc zalegające w nich odpady i nieużywane przedmioty. W ofercie znaleźć można również podstawienie właściwego pojemnika na odpady. Po jego zapełnieniu firma wywozi niepotrzebne przedmioty, dbając o ich zgodną z prawem utylizację. Wszystko odbywa się naprawdę bez żadnych problemów. Co więcej, nie trzeba nawet przez moment brać udziału w sprzątaniu! Pracownicy zatrudnieniu w firmie zadbają o to, by podczas prac wszystko odbyło się prawidłowo.

Nasze dane kontaktowe:
MAX-GRUZ
Krakowska 37
30-698 Lusina

Mob.: +48 501 322 008
E-mail: [email protected]