Tworzenie sklepu WooCommerce – dlaczego warto wybrać tę wtyczkę?

Więcej szczegółów o wdrożeniach WooCommerce na wpmagus.pl/uslugi/sklepy-internetowe/.

Zamierzasz otworzyć sklep online? Jeśli masz już stronę na WordPressie, jak również jeżeli nie dysponujesz żadną stroną internetową i musisz zacząć od zera, sklep na wtyczce WooCommerce jest świetnym wyjściem.

Tworzenie sklepu WooCommerce – opracowanie analizy statystyk sprzedaży i ekspresowa personalizacja

Ze względu na to, jak szeroką popularność zdobyły witryny tworzone z zastosowaniem WordPressa, nie trudno wywnioskować, że natychmiast opracowano wtyczkę umożliwiającą na postawienie sklepu online na tym CMS-ie. WooCommerce, gdyż tak nazywa się ta wtyczka, ma sporo atutów. Zupełnie jak stronę na WordPressie, sklep WooCommerce można szybko spersonalizować z wykorzystując płatne lub bezpłatne motywy, a jego obsługiwanie jest nieskomplikowane. Sklep WooCommerce da się zoptymalizować pod różne wyszukiwarki, co sprawia, iż łatwiej jest uzyskać przyzwoite pozycje w wynikach organicznych, a w konsekwencji szybciej dać się znaleźć obszerniejszemu kręgowi klientów. Za sprawą instalacji dedykowanych wtyczek rozrasta się również elastyczność sklepu. Łatwo można w nim założyć płatności on-line i udostępnić użytkownikom wniesienie opłaty za zamówienie np. przez PayU.pl albo Transferuj.pl. WooCommerce umożliwia również analizę sprzedaży (udostępnianie różnego typu statystyk) i zespolenie z usługami firm kurierskich.

Tworzenie sklepu WooCommerce – ekspert zadba o jego bezpieczeństwo

Tworzenie sklepów WooCommerce polecamy zlecić profesjonalistom, którzy nie tylko dostosują wybrany szablon do konkretnych wytycznych klienta, ale także zatroszczą się o właściwą semantykę kodu sklepu, jego ochronę przed atakami hakerskimi oraz użycie wyłącznie niezbędnych, wypróbowanych wtyczek. W ramach sklepu WooCommerce profesjonaliści utworzą również blog, na którym w prosty sposób można przekazywać klientom informacje o akcjach promocyjnych oraz nowościach lub zamieszczać różne porady i omówienia sprzedawanych produktów.

"Solith Software" Krzysztof Dróżdż

Mob.: +48 609-708-890
E-mail: [email protected]