Uzupełnij profil firmy na Facebooku o zdjęcia 360 stopni

Potrzebujesz wykonać zdjęcia 360 stopni? Doskonale trafiłeś! Skieruj się na www.fotografsv.pl/zdjecia-360-stopni-na-facebooka/.

Sferyczne zdjęcia panoramiczne to niezmiernie popularna i nowoczesna forma przedstawiania wnętrz zakładów pracy czy lokali usługowych. Głównie spotykamy je wędrując po wizytówkach Google Moja Firma lub Google Street View, ale również natrafiamy na nie na najczęściej używanym serwisie społecznościowym – na Facebooku. Daje on możliwość dodania na profilu firmy takiej sferycznej fotografii. Jak zatem możesz użyć panoramy sferyczne do popularyzacji Twojej marki? Odpowiedzi przedstawiamy poniżej.

Czym są sferyczne zdjęcia panoramiczne?

Zdjęcia 360 stopni to panorama sferyczna, które można oglądać pod wszystkimi kątami. Dowolne obracanie zdjęcia generuje doznanie realnego przebywania w oglądanym miejscu. Panoramy sferyczne na Facebooku pozwalają na obejrzenie lokalu, budynku lub nieruchomości poprzez samodzielne wybieranie kierunku, w którym spoglądamy. Fotografie tego rodzaju przygotowuje się przy pomocy specjalnych aparatów i aplikacji. Dla użytkowników wyłączną różnicą w porównaniu do tradycyjnych zdjęć cyfrowych jest opcja wybrania kursorem takiego zdjęcia, a w następnej kolejności poruszanie nim w dowolnym kierunku.

Zdjęcia 360 stopni – reklamuj swoją firmę

Panoramy sferyczne na Facebooka to idealna metoda na popularyzację Twojego biznesu bądź firmy. Panoramy 360 stopni dają ogromne możliwości prezentacji pomieszczeń hotelu, lokalu usługowego czy biura. Taka forma zdjęć jest znacznie bardziej atrakcyjna i pozwala wnikliwie poznać konkretne punktem. Publikacja Panoram sferycznych na Facebooku będzie pozytywnie oddziaływać na nasz wizerunek naszej firmy przez klienta i zwiększy jego zaufanie w stosunku do usług przez nas oferowanych, co zaowocuje znacznie większym prawdopodobieństwem, iż je zamówi.

Sferyczne zdjęcia panoramiczne warto udostępnić na Facebooku zwłaszcza kiedy prowadzimy biznes, który opiera się na atrakcyjnych wnętrzach (np. hotel czy sale konferencyjne), ale również jeśli chcemy zachęcić potencjalnych pracowników, żeby odpowiedzieli na nasze ogłoszenie rekrutacyjne lub po prostu przybliżyć naszym klientom miejsce, w którym funkcjonujemy.

Do wykonania panoram 360 stopni zatrudnij zawodowca!

Stworzenie zdjęcia 360 stopni, wprawdzie w teorii można zrealizować samodzielnie, jednak do celów biznesowych warto zatrudnić doświadczonego fotografa zajmującego się na co dzień interaktywnymi zdjęciami. Czemu to zalecana opcja? Zlecenie tego zadania profesjonalnemu fotografowi daje pewność przygotowania dobrych jakościowo fotografii, które w dodatku będą bardziej interesujące dla widza. Sama usługa nie jest także droga ani trudno dostępna. Na stronie Google Moja firma — Street View znajdziemy listę fotografów zalecanych przez Google do opracowania sferycznych zdjęć panoramicznych. Na spisie tym wymienieni są wyłącznie Ci fotografowie, którzy sprostali konkretnym wymaganiom jakościowym Google oraz zamieścili określoną liczbę poprawnych zdjęć 360 stopni.

Nasze dane kontaktowe:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]