Wizytówka firmy w Mapach Google najlepiej z wirtualnym spacerem

Dowiedz się więcej o wykonaniu wirtualnego spaceru VR. Zajrzyj w to miejsce

Promocja firmy w Mapach Google to obecnie istotny punkt promocji marki w internecie. Dzięki niej jesteśmy widoczni dla internautów wyszukujących określonej usługi w danej lokalizacji i możemy w ten sposób pozyskać nowych klientów. Istnieje świetna metoda, by pośród sporej ilości podobnych firm w naszej miejscowości wyróżnić się na Mapach Google i zdystansować konkurentów. Ale czym jest wirtualny spacer Google Maps? Jak sprawia, że promocja firmy w Mapach Google jest jeszcze skuteczniejsza? Dlaczego warto się na niego zdecydować? Odpowiedzi przedstawiamy w niniejszym artykule.

Na czym polega promocja firmy w Mapach Google?

Promocja firmy w Mapach Google zaczyna się od dodania swojej wizytówki w Google Moja Firma i zaistnieniu na mapie w danej miejscowości. Od tego momentu będziemy oznaczeni na mapie Google symbolem pinezki i wyświetlani użytkownikom szukającym konkretnych ofert, marek lub przedsiębiorstw. Niemniej jednak sama obecność w tym miejscu może nie być wystarczająca, aby wyprzedzić konkurencję i przyciągnąć do siebie klienta. Aby promocja firmy w Mapach Google przyniosła efekty, należy zrealizować kilka kolejnych kroków, które pomogą nam lepiej się reklamować. Na pewno należy do nich dodanie w wizytówce Google Moja Firma adresu www naszej strony internetowej, stosownej prezentacji firmy, umieszczenie estetycznych zdjęć oraz wszelkich aktualnych danych. Istnieje też inny znakomity sposób na promocję naszej firmy w Google Maps, który wyróżni nas na tle wielu marek, gdyż nadal niewiele podmiotów go stosuje. Jest to wirtualny spacer po firmie, który można umieścić jako dodatek tradycyjnych fotografii w wizytówce na mapach Google.

Promocja firmy w Mapach Google – czy warto?

Wirtualny spacer po firmie to spacer podobny do Google Street View, ale przedstawiający naszą nieruchomość lub biuro. Za pośrednictwem wirtualnego spaceru możemy przemierzać korytarze i rozglądać się po pomieszczeniach. Taki wirtualny spacer możemy również odbywać na różnorodnych urządzeniach np. mobilnych lub w okularach VR. Daje to potencjalnemu klientowi możliwość szybkiego i wygodnego sprawdzenia “każdego kąta” naszej firmy. Chociaż technika ta jest prosta do wykonania, jest nad wyraz efektowna i przykuwa uwagę wielu użytkowników. Nadal jednak niedużo przedsiębiorstw decyduje się na jej użycie, pomimo tego, iż wirtualny spacer VR ma sporo zalet i jest skutecznym sposobem na trafioną promocję firmy w Mapach Google oraz zdystansowanie konkurencji w naszej lokalizacji. Zaleca się dodać taki spacer w wizytówce na Mapach Google, gdyż sama wyszukiwarka wyróżnia wizytówki posiadające profesjonalne i wysokojakościowe fotografie czy wirtualne spacery. Także klienci, mając możliwość zwiedzenia naszej firmy, hotelu czy punktu usługowego, dużo łatwiej dadzą się przekonać do skorzystania z naszych usług. Raz wyłożone fundusze na stworzenie takiego spaceru będą działały na naszą korzyść przez wiele lat bez konieczności ponoszenia dodatkowych kosztów.

Nasze dane kontaktowe:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]