Wygodne, poręczne dania na przyjęcia – o cateringu kanapkowym

Korzystna oferta finger food cateringu znajduje się pod tym linkiem.

Urządzenie nawet ogromnego przyjęcia nie jest trudne, jeśli posiadamy pod dostatkiem wolnego czasu na kupowanie potrzebnych produktów oraz późniejsze samodzielne przyszykowanie z nich wyśmienitych przekąsek dla zaproszonych uczestników zabawy. Wprawdzie nie każdy ma taką możliwość, ale nie znaczy to od razu, iż trzeba rezygnować z zamiaru świętowania istotnej rocznicy. W takim przypadku warto zamówić usługę tzw.cateringu kanapkowego.

Finger food catering – wygodne dania na “raz”

Finger food catering, a po polsku catering kanapkowy, to oferta skierowana z reguły do firm, jakkolwiek zamawiają ją coraz częściej także różnorodne instytucje oraz osoby prywatne planujące wytworne spotkania. Polega ona na zaopatrzenie bankietu w posiłki z gatunku finger food, innymi słowy maleńkie przekąski, które można skonsumować na stojąco i bez użycia sztućców. Przy perfekcyjnym cateringu finger food nie ma potrzeby korzystać talerzyka – to dosłownie zakąska na “raz”. Finger food to przede wszystkim koreczki, sandwicze lub tartoletki warzywne i owocowe. Ten model cateringu rewelacyjnie zdaje egzamin na eventach, gdzie organizatorom zależy na bliskim kontakcie wszystkich zaproszonych gości. Umożliwia on prowadzenie długich pogawędek, przy czym nie sprowadza kontaktu wyłącznie do osób siedzących przy jednym stole.

Catering kanapkowy – najlepsza opcja dla bankietów urządzanych w mniejszych wnętrzach

Zamówienie organizacji cateringu z przekąskami podmiotowi zewnętrznemu ma kilka atutów, które docenią zarówno odbiorcy biznesowi, jak i indywidualni. Po pierwsze, tym sposobem pozbywamy się kłopotów z ułożeniem stołów i stresu z usadzaniem uczestników imprezy. Zakąski oraz gorące i chłodne napoje postawione są na wspólnym stole, do którego każdy podchodzi, kiedy ma na to ochotę. Ułatwia to organizację wydarzeń zwłaszcza w niedużych aulach, gdzie ustawienie właściwej liczby stolików byłoby niełatwe. Catering bazujący na przekąskach momentalnie powoduje także, iż impreza ma mniej poważny, bardziej wyluzowany klimat. Należy podkreślić, iż menu z małych przekąsek jest z reguły tańsze aniżeli eleganckie obiady, a przy tym daje więcej opcji dopasowania ich do wyborów żywieniowych uczestników bankietu. Co najistotniejsze, catering kanapkowy nie potrzebuje dostępu do kuchni, a to często bywało główną przeszkodą przy planowaniu wydarzeń w siedzibach firm.

Nasze dane kontaktowe:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]