Meble do kuchni na wymiar, czy kuchnia modułowa

Poznaj dalsze szczegóły o kuchni na wymiar.

Kuchnie na indywidualne zamówienie i kuchnie modułowe to dwa modne sposoby na zaaranżowanie kuchni. Każdy z nich ma własne wady i zalety, o których piszemy w tym artykule.

Kuchnia na indywidualne zamówienie vs modułowa?

Kuchnie modułowe są gotowymi kompletami mebli kuchennych, jakie można swobodnie zainstalować w dowolnym miejscu. Są one idealne dla osób, które chcą błyskawicznie i bez trudu wyekwipować swoją kuchnię. Są jednakże na ogół mniej elastyczne niż kuchnie na indywidualne zlecenie oraz są w stanie mieć ograniczone możliwości dopasowania do indywidualnych potrzeb oraz preferencji. Nieszablonowe wnętrze oraz konkretne wymagania użytkowników w dużym stopniu ograniczają zalety kuchni modułowych.
Projektowanie kuchni na indywidualne zlecenie to profesjonalna usługa, jaka pozwala na indywidualne dopasowanie kuchni do potrzeb i preferencji użytkowników oraz do specyfiki pomieszczenia. Kuchnia na wymiar może być właściwym rozwiązaniem, ponieważ pozwala idealnie dopasować ją do potrzeb oraz oczekiwań użytkowników oraz do dostępnej przestrzeni. Można zdecydować o rozmiarze, kształcie i wyposażeniu poszczególnych elementów, takich jak szafki, blaty, półki, szuflady czy sprzęty AGD, dzięki czemu kuchnia będzie funkcjonalna i ergonomiczna. Kuchnia na zamówienie jest także dobrym rozwiązaniem, jeżeli pragnie się uzyskać unikalny oraz niepowtarzalny image tego pomieszczenia oraz bezbłędnie wkomponować ją w aranżację całego mieszkania.

Studio kuchni – jakim sposobem wybrać?

Jeżeli poszukujesz praktycznych, eleganckich i współczesnych mebli kuchennych na indywidualne zamówienie na terenie Krakowa lub ewentualnie okolic, to skorzystaj z usług firmy Archidom. Realizowane przez nią projekty mebli na indywidualne zamówienie tworzone są we własnej wzorcowni z wykorzystaniem wybranych materiałów.

Nasze dane kontaktowe:
Archidom
ul. Mackiewicza 17a
(CH Auchan I piętro )
31-214 Kraków

Tel.: +48 (012) 415 70 20
Mob.: +48 663 369 909
E-mail: [email protected]